O mnie

,,Moda nie powinna być więzieniem, a formą ucieczki .”
– Alexsander McQueen

Jestem certyfikowaną stylistką, kreatorką wizerunku, personal shopperką. Zajmuje się stylizacją ubioru zarówno osób prywatnych jak i firm, zajmuje się stylizacją do sesji fotograficznych, prowadzę warsztaty stylu oraz zajmuję się visual merchandisingiem czyli stylizowaniem witryn sklepowych.

 

Ukończyłam Akademię Adama Chowańskiego oraz kurs makijażu w Marietta Make up studio i w Konturowni.

f9

Modą interesowałam się od zawsze. Uwielbiałam tworzyć sobie stylizację :), interesowało mnie co jest modne, w czym dobrze wyglądam. Uważam że, każdy z nas powinien robić to co kocha i ja to własnie robię. Od kiedy tylko pamiętam ubierałam znajomych, przyjaciół i rodzinę. Oni też namówili mnie bym otworzyła butik z odzieżą damską.

 

Moją pasję do mody postanowiłam poszerzyć o doradztwo wizerunku jako osobista stylistka.

 

W stylizowaniu moich klientów kieruję się zasadą, ubieraj się, a nie przebieraj. Modą należy się bawić!

W dzisiejszych czasach z osobistych stylistów korzystają teraz prawie wszyscy, począwszy od celebrytów kończąc na ważnych osobistościach z świata polityki i nie tylko.

 

Pierwsze wrażenie, jest bardzo ważne, podczas zawierania znajomości czy też w trakcie szukania pracy, tak naprawdę jest z nami cały czas.
Dla mnie najważniejsze jest, aby mój klient w trakcie współpracy ze mną czuł się wyluzowany i aby wspólnie spędzony czas zmienił jego styl i podejście do mody. W realizację każdego zlecenia wkładam nie tylko czas, ale głównie serce.

 

Zapraszam do współpracy!

Napisz do mnie!

Jestem tu dla Ciebie